Podivná záležitost se Skákajícím Jackem (Burton & Swinburne, #1) Mark Hodder

ISBN:

Published:

Paperback

392 pages


Description

Podivná záležitost se Skákajícím Jackem (Burton & Swinburne, #1)  by  Mark Hodder

Podivná záležitost se Skákajícím Jackem (Burton & Swinburne, #1) by Mark Hodder
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 392 pages | ISBN: | 9.34 Mb

Sir Richard Francis Burton - cestovatel, jazykovědec, učenec a šermíř s nepříliš dobrou pověstí a kariérou v troskách. Algernon Charles Swinburne - neúspěšný básník a stoupenec markýze de Sade, pro něhož je bolest rozkoší a brandy jeho zkázou! ObaMoreSir Richard Francis Burton - cestovatel, jazykovědec, učenec a šermíř s nepříliš dobrou pověstí a kariérou v troskách.

Algernon Charles Swinburne - neúspěšný básník a stoupenec markýze de Sade, pro něhož je bolest rozkoší a brandy jeho zkázou! Oba stojí na životní křižovatce, polapeni v epicentru svářících se sil, jež hrozí rozervat impérium. Inženýři přetvářejí krajinu stále většími, rychlejšími, hlučnějšími a špinavějšími zázraky techniky, eugenikové šlechtí specializovaná zvířata, která by poskytla levnou pracovní sílu, libertini se bouří proti represivním zákonům a požadují společnost založenou na kráse a tvořivosti, zatímco zpustlíci posouvají hranice omezující lidské chování prostřednictvím magie, drog i anarchie.

Když lord Palmerston Burtona pověří, aby vyšetřil útoky na mladé ženy, jež spáchalo podivné zjevení známé jako Skákající Jack, a zjistil, proč londýnský East End terorizují vlkodlaci, pohrouží se oba naši přátelé do hrozivých hlubin tohoto morálního a etického vakua. Pátrání je zavede k jedné z nejdůležitějších událostí jejich doby a k děsivé možnosti, že svět, ve kterém žijí, by neměl vůbec existovat!Sláva páře!

Hodderovi se podařilo krásně vystihnout podstatu steampunkového Londýna jako ošklivého a zachmuřeného města, plného špatných pokusů, špíny, konspirací a samozřejmě páry. Kniha má atmosféru tak hutnou, že by se dala krájet.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Podivná záležitost se Skákajícím Jackem (Burton & Swinburne, #1)":


alabarda-metal.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us