Kairė ir dešinė: politinė skirtis Norberto Bobbio

ISBN: 9789955605041

Published:

Paperback

231 pages


Description

Kairė ir dešinė: politinė skirtis  by  Norberto Bobbio

Kairė ir dešinė: politinė skirtis by Norberto Bobbio
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 231 pages | ISBN: 9789955605041 | 3.52 Mb

Ar iš tiesų atėjo istorijos pabaiga, kai daugelį dešimtmečių Vakarų pasaulyje gyvavusios politinės ideologijos prarado savo reikšmę, o politinė kairės-dešinės skirtis negrįžtamai išnyko? Į šį provokuojantį klausimą, kurį iškėlė daugeliui netikėtaMoreAr iš tiesų atėjo istorijos pabaiga, kai daugelį dešimtmečių Vakarų pasaulyje gyvavusios politinės ideologijos prarado savo reikšmę, o politinė kairės-dešinės skirtis negrįžtamai išnyko?

Į šį provokuojantį klausimą, kurį iškėlė daugeliui netikėta Rytus ir Vakarus skyrusios geležinės uždangos griūtis, mėginama atsakyti šioje nedidelėje knygelėje.Norberto Bobbio (g. 1909) - garsus šiuolaikinis italų teisės ir politikos filosofas, vienas įtakingiausių XX a. demokratijos teoretikų. Jo patraukliai ir įtaigiai parašytame veikale, tapusiame praėjusio dešimtmečio politikos mokslų bestseleriu, argumentuotai ginama mintis, kad nors kairės ir dešinės sąvokų turinys gali keistis, tačiau jos pačios niekada netaps beprasmės ir neišnyks iš politinio žodyno.Žmonės niekada neišsižadės teisingesnio ir oresnio gyvenimo vizijos, o politiškai mąstyti apie tokius dalykus įmanoma tik vadovaujantis aiškiais ir laiko patikrintais principais.

Kairės ir dešinės ginčas pirmiausia yra ir visada bus politinių ir ideologinių principų kova - ši pagrindinė N. Bobbio veikalo mintis itin aktuali pokomunistinėms šalims, kuriose žmonės skatinami tikėti, o neretai ir patiki, jog tikroji politikos esmė yra tik paprasčiausių ir trumpalaikių jų reikmių tenkinimas.Vytautas RadžvilasEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kairė ir dešinė: politinė skirtis":


alabarda-metal.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us