Poza Kadrem. Żyć Fotografią, Żyć z Fotografii David duChemin

ISBN:

Published:

Paperback

272 pages


Description

Poza Kadrem. Żyć Fotografią, Żyć z Fotografii  by  David duChemin

Poza Kadrem. Żyć Fotografią, Żyć z Fotografii by David duChemin
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 272 pages | ISBN: | 3.70 Mb

Jeśli ktoś chce zacząć fotografować zawodowo – a nie zapomina jednocześnie o tym, że fotografia jest jego pasją i hobby, które po prostu uwielbia – Poza kadrem jest dla niego lekturą obowiązkową. David duChemin opisuje własne doświadczenia, problemy,MoreJeśli ktoś chce zacząć fotografować zawodowo – a nie zapomina jednocześnie o tym, że fotografia jest jego pasją i hobby, które po prostu uwielbia – Poza kadrem jest dla niego lekturą obowiązkową.

David duChemin opisuje własne doświadczenia, problemy, jakie musiał pokonać i zasady panujące dzisiaj w jego firmie. Bez upiększeń przedstawia rzeczywistość zawodowego fotografa, jednocześnie dodaje odwagi wszystkim, którzy chcą się związać z profesjonalnym fotografowaniem.W branży opierającej się na łączeniu talentu i sztuki z umiejętnościami czysto biznesowymi nie obowiązują żadne stałe reguły.

Każdy ma inne cele. Nawet definicja sukcesu dla każdego jest inna. W związku z tym Poza kadrem nie podaje na tacy gotowych schematów postępowania. Zamiast tego duChemin dzieli się z czytelnikami pomysłami, wiedzą i inspiracją, pozwalającymi pokonywać przeszkody związane z rozpoczęciem działalności fotografa profesjonalisty. DuChemin zajmuje się dosłownie wszystkim. Pomaga radzić sobie z dręczącym pytaniem „Czy jestem na to dość dobry?” z zagadnieniami marketingu, zarządzaniem finansami i prowadzeniem firmy. Zakłada, oczywiście, że robisz dobre zdjęcia i stale doskonalisz swoje umiejętności.W książce tej są również przedstawione – jako przykłady – losy dziewięciu fotografów, którzy odnieśli niekwestionowany sukces, jak Chase Jarvis, Zack Arias czy Gavin Gough.

Choć ich ścieżki były odmienne – wszystkich łączy pasja i chęć do wprowadzania na rynek własnej kreatywności. Podczas lektury Poza kadrem poznasz historie tych fotografów i zobaczysz, co było podstawą ich sukcesu. Dzięki temu będziesz mógł lepiej przygotować się do rozpoczęcia własnej podróży.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Poza Kadrem. Żyć Fotografią, Żyć z Fotografii":


alabarda-metal.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us